Vážení zákazníci, v pátek 19.8. bude naše prodejna otevřena pouze do 17 hodin.

Dětská kola Specialized Jett

Nová dětská kola Specialized Jett
 
Specialized Jett je nejlépe nastavitelné kolo na trhu, které je vyrobeno přesně pro děti. Po konzultaci s nejlepšími fittery v cyklistickém průmyslu ve Specialized kolo Jett vyvinuli na základě stejných studijních postupů, které jsou používány u profesionálních sportovců.

Během akce "Přiveďte do práce vaše děti" v kanceláři Retül v Boulderu v Coloradu, od dětí shromáždil vývoj Specialized potřebné údaje. Tým posadil děti na kola, pozoroval mechaniku jejich jízdy a tato data optimalizoval při návrhu dětských kol Specialized Jett.

U dětských kol Specialized Jett je pohodlí zajištěno tím, že kolo dobře padne a designem zaměřeným právě na děti. Vzhledem k jejich růstovým spurtům a vzorcům růstu je perfektně padnoucí dětské kolo pouze krátkodobou záležitostí. Děti si zaslouží nejen prvotřídní kola, ale také kola, která jim lépe sedí a déle vydrží. 

Lehké a rychlé dětské kolo
Specialized Jett 24" váží pouhých 9,39 kg. Díky elegantnímu designu, nízké hmotnosti a rychle se odvalujícím se pneumatikám Pathfinder budou děti na čele skupiny nebo držet krok s dospělými.

Nastavitelnost po dobu tří sezón
Výzkum Specialized ukázal, že děti rostou rychleji v oblasti rukou a nohou než v oblasti trupu, proto zkonstruovali kolo, které se dokáže přizpůsobit průměrnému růstu až po dobu tří sezón. Nastavitelnost je zajištěna klikami se dvěma otvory, delší sedlovkou a nastavitelnými řídítky pro prodloužení dosahu. Pomocí nástroje Fit Tool můžete všechna nastavení dokonale přizpůsobit tomu, jak vaše dítě roste.
 
Bezpečně v rukou
Úzký průměr gripů a nastavitelné brzdy zajišťují, že jezdec může kolo pohodlně řídit a ovládat. Toto pohodlí vzbuzuje důvěru, protože jezdec pak může snadno manévrovat.
 
Jeďte dál a rychleji
Speciální dětské 130mm sedlo Bridge a kliky s úzkým q-factorem umožňují jezdci zarovnat linii kyčle, kolena a kotníku. To pomáhá předcházet bolestem kolen a zlepšuje výkon při šlapání, takže děti mohou šlapat déle a rychleji.

Dětské kolo Specialized Jett 

Dětská kola Specialized Jett jsou k dispozici ve velikostech o průměru kol 16", 20" a 24". Velikostní tabulka kol Specialized Jett:

 

Dětská kola Specialized s informací o dostupnosti naleznete na našem e-shopu nebo v prodejně v Uhříněvsi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení