Dětská kola Specialized Jett

Nová dětská kola Specialized Jett
 
Specialized Jett je nejlépe nastavitelné kolo na trhu, které je vyrobeno přesně pro děti. Po konzultaci s nejlepšími fittery v cyklistickém průmyslu ve Specialized kolo Jett vyvinuli na základě stejných studijních postupů, které jsou používány u profesionálních sportovců.

Během akce "Přiveďte do práce vaše děti" v kanceláři Retül v Boulderu v Coloradu, od dětí shromáždil vývoj Specialized potřebné údaje. Tým posadil děti na kola, pozoroval mechaniku jejich jízdy a tato data optimalizoval při návrhu dětských kol Specialized Jett.

U dětských kol Specialized Jett je pohodlí zajištěno tím, že kolo dobře padne a designem zaměřeným právě na děti. Vzhledem k jejich růstovým spurtům a vzorcům růstu je perfektně padnoucí dětské kolo pouze krátkodobou záležitostí. Děti si zaslouží nejen prvotřídní kola, ale také kola, která jim lépe sedí a déle vydrží. 

Lehké a rychlé dětské kolo
Specialized Jett 24" váží pouhých 9,39 kg. Díky elegantnímu designu, nízké hmotnosti a rychle se odvalujícím se pneumatikám Pathfinder budou děti na čele skupiny nebo držet krok s dospělými.

Nastavitelnost po dobu tří sezón
Výzkum Specialized ukázal, že děti rostou rychleji v oblasti rukou a nohou než v oblasti trupu, proto zkonstruovali kolo, které se dokáže přizpůsobit průměrnému růstu až po dobu tří sezón. Nastavitelnost je zajištěna klikami se dvěma otvory, delší sedlovkou a nastavitelnými řídítky pro prodloužení dosahu. Pomocí nástroje Fit Tool můžete všechna nastavení dokonale přizpůsobit tomu, jak vaše dítě roste.
 
Bezpečně v rukou
Úzký průměr gripů a nastavitelné brzdy zajišťují, že jezdec může kolo pohodlně řídit a ovládat. Toto pohodlí vzbuzuje důvěru, protože jezdec pak může snadno manévrovat.
 
Jeďte dál a rychleji
Speciální dětské 130mm sedlo Bridge a kliky s úzkým q-factorem umožňují jezdci zarovnat linii kyčle, kolena a kotníku. To pomáhá předcházet bolestem kolen a zlepšuje výkon při šlapání, takže děti mohou šlapat déle a rychleji.

Dětské kolo Specialized Jett 

Dětská kola Specialized Jett jsou k dispozici ve velikostech o průměru kol 16", 20" a 24". Velikostní tabulka kol Specialized Jett:

 

Dětská kola Specialized s informací o dostupnosti naleznete na našem e-shopu nebo v prodejně v Uhříněvsi.