Vážení zákazníci,
pro dovolenou informujeme o omezení provozu:
* internetové objednávky přijaté od 28.6. budou vyřizovány až po dovolené, od 11.7.2022.
* kamenná prodejna Bikeway.cz bude zavřena od pátku 1.7. do soboty 9.7. 2022. Otevřeno opět od pondělí 11.7. 2022.
Děkujeme a krásné léto s kolem

O nás

Radek Dítě

Provozovatel cyklo prodejny BIKEWAY v Praze - Uhříněvsi a internetového obchodu www.bikeway.cz

. . . veškerý cyklistický materiál prověřuji na vlastní kůži od roku 1989 - jako cyklokrosař, posléze na silnici (PSK Hradec Králové), a v posledních letech mého závodění zejména v terénu (Rock Machine MTB team, do roku 2008 MTB team Česká spořitelna).

 

Z historie mého závodění:kapr

  • 2006:  Vítěz seriálu Kolo pro život
  • 2006:  1. místo Drásal
  • 2005:  1. místo Rallye Sudety
  • 2005:  1. místo Author Nova Cup
  • 2005:  2. místo MČR Maraton
  • 2004:  1. místo Author Šela maraton 

 

Po téměř 20 letech, kdy pro mě bylo zábavou, prioritou i jedinou pracovní náplní závodění na kole, jsem v roce 2010 otevřel v Uhříněvsi cyklo prodejnu BIKEWAY. 

V červenci 2017 jsme přestěhovali prodejnu do nových prostor: stále máme skladem skvělá kola a elektrokola, ale v novém, moderním interiéru prodejny.

Samozřejmostí v naší prodejně jsou servisní služby - servisujeme jízdní kola i elektrokola.

Prodejna je vybavena Retül Vantage - nejmodernější nástroj pro nastavení posedu na kole a například také Retül Digital Sitbone Device - precizní a přesný přístroj pro určení optimální šířky sedla. Měření probíhají v našem Retül Fit Studiu.

Na kole samozřejmě stále rekreačně jezdím, jak jen často to jde:-) Mým současným silničním kolem je Specialized Venge Pro Disc 2019 a díky němu mě to na kole stále neuvěřitelně baví. Příležitostně se obléknu do cyklistického oblečení z 80 let a vyjedu na některém z retro silničních kol. Nebo se se synem zkoušíme zlepšovat na enduro tratích. Prostě jakákoli disciplína, hlavně, aby to byl volný čas na kole:-) 

 

Od založení BIKEWAY není naším cílem být největší prodejnou, ale tou se skvělým prostředím, sortimentem a službami pro cyklisty. Budu rád, když se o tom přijdete k nám do Uhříněvsi přesvědčit.

Radek Dítě

_1100053

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení