O nás

Radek Dítě

Vedoucí cyklo prodejny BIKEWAY v Praze - Uhříněvsi a internetového obchodu www.bikeway.cz

. . . veškerý cyklistický materiál prověřuji na vlastní kůži od roku 1989 - jako cyklokrosař, posléze na silnici (PSK Hradec Králové), a v posledních letech mého závodění zejména v terénu (Rock Machine MTB team, do roku 2008 MTB team Česká spořitelna).

 

Z historie mého závodění:kapr

  • 2006:  Vítěz seriálu Kolo pro život
  • 2006:  1. místo Drásal
  • 2005:  1. místo Rallye Sudety
  • 2005:  1. místo Author Nova Cup
  • 2005:  2. místo MČR Maraton
  • 2004:  1. místo Author Šela maraton 

 

Po téměř 20 letech, kdy pro mě bylo zábavou, prioritou i jedinou pracovní náplní závodění na kole, jsem v roce 2010 otevřel v Uhříněvsi cyklo prodejnu BIKEWAY. 

V červenci 2017 jsme přestěhovali prodejnu do nových prostor: stále máme skladem skvělá kola a elektrokola, ale v novém, moderním interiéru prodejny.

Samozřejmostí v naší prodejně jsou servisní služby - servisujeme jízdní kola i elektrokola.

Prodejna je vybavena Retül Vantage - nejmodernější nástroj pro nastavení posedu na kole a například také Retül Digital Sitbone Device - precizní a přesný přístroj pro určení optimální šířky sedla. Měření probíhají v našem Retül Fit Studiu.

Na kole samozřejmě stále rekreačně jezdím, jak jen často to jde:-) Mým současným silničním kolem je Specialized Venge Pro Disc a gravel kolem Basso Paltana kole mě to stále neuvěřitelně baví. Příležitostně se obléknu do cyklistického oblečení z 80 let a vyjedu na některém z retro silničních kol. Nebo se se syny zkoušíme zlepšovat na enduro tratích. Prostě jakákoli disciplína, hlavně, aby to byl volný čas na kole:-) 

 

Od založení BIKEWAY není naším cílem být největší prodejnou, ale tou se skvělým prostředím, sortimentem a službami pro cyklisty. Budu rád, když se o tom přijdete k nám do Uhříněvsi přesvědčit.

Radek Dítě

_1100053