Elektrokola Haibike

Testovací sedla

Vyberte si správné sedlo na kolo!

Výběr typu sedla začíná u jízdních preferencí jezdce.  Při výběru sedla na naší prodejně lze vycházet i z měření šířky pánve pomocí digitálního přístroje Retül Digital Sitbone Device (Retül DSD). Jde o velice přesný nástroj pro měření šířky pánve, který nahrazuje předchozí pěnové podložky. Naměřené hodnoty jsou dále použity pro výběr vhodného sedla značky Specialized.

V případě cyklistických sedel je ideální možnost sedlo testovat. Testování sedla umožňuje jezdci vyzkoušení sedla před jeho nákupem, aby bylo dosaženo co nejlepší kompatibility jezdce a jeho jízdního stylu.

Pro testování sedla doporučujeme délku 7 dní. Prosíme o pochopení, že je možná výpůjčka pouze jednoho modelu testovacího sedla na dané období. Pokud Vám sedlo nevyhovuje, je možné zapůjčit další testovací sedlo.

Doporučujeme učinit rezervaci měření Retül DSD a vybraného testovacího sedla předem e-mailem - potvrdíme Vám dostupnost na požadované období.

Testovací sedla - ceník

 • Půjčení sedla na den: 100,- Kč / den vč. DPH; maximální doba zapůjčení je 7 dní
 • Měření šířky pánve pomocí digitálního přístroje RETÜL DSD:  350,- Kč vč. DPH

 


Podmínky testování sedel Specialized
 

Pokud se rozhodnete sedlo v naší prodejně koupit, částka za půjčovné i za měření pomocí digitálního přístroje Retül DSD je odečtena z ceny sedla; odečtení půjčovného platí do 60 dnů od provedení měření a testování. Půjčovné je vraceno do výše ceny zakoupeného sedla.

Jezdec při zápůjčce předkládá doklad totožnosti, podepisuje smlouvu o testování sedla a skládá kauci v hotovosti a půjčovné dle počtu dní, před převzetím sedla k testování.

Výše kauce je 2 500 Kč. Kauce bude vrácena zpět v plné výši při vrácení testovacího sedla na prodejnu, pokud je sedlo v pořádku vráceno.

Prosíme o pochopení, že je možná výpůjčka pouze jednoho modelu testovacího sedla na dané období.

Zápůjčku testovacího sedla lze realizovat pouze v naší kamenné prodejně v Praze Uhříněvsi; testovací sedla nezasíláme.

 


 

Testovací sedla Specialized

Vyberte si z testovacích sedel Specialized, připraveno k testování máme oblíbené sedlo Specialized Power v různých variantách:

 

SPECIALIZED POWER sedlo 

Ultra lehké sedlo Power Expert nabízí tuhou, kvůli snížení hmotnosti, karbonem vyztuženou skořepinu s odolnými titanovými ližinami. Design Body Geometry sedí mužům i ženám a pomáhá podat nejlepší výkon při agresivnější poloze. Díky extra širokému a prodlouženému Body Geometry kanálu zachovává průtok krve. Mapování tlaku potvrdilo redukci tlaku na měkké tkáně, nejlehčí dostupné středně měkké pěnové polstrování a podpora sedacích hrbolů zajišťují celodenní komfort.

 • Patentovaný Body Geometry design byl testován v laboratořích na mužích i ženách, abychom mohli zaručit dostatečný průtok krve do citlivých tepen.
 • Tuhá, karbonem vyztužená skořepina pro dlouhodobou odolnost a efektivitu při celodenních jízdách.
 • Lehká a podpůrná PU pěna v polstrování zvyšuje pohodlí na delších cestách.
 • Lehké a pevné duté titanové ližiny.
 • Pevný, lehké a vodě odolný potah.
 • Polstrování kategorie 2: Přidané polstrování ze středně tuhé pěny pro citlivou jízdu.
 • SWAT™ kompatibilní úchyty jsou vlisovány do základny sedla a umožní Vám přimontovat elegantní a integrované úložiště.

 

Naše testovací sedla Specialized Power - přehled:   

 • Power Arc Test Saddle Red/Wht 143 mm 
 • Power Arc Test Saddle Red/Wht 155 mm 
 • Power Expert Hyper 155 mm 
 • Power Wmn Mimic Test Saddle Red/Wht 155 mm 
 • Power Wmn Mimic Test Saddle Black 143 mm

 


 

 

 

SPECIALIZED_VENGE_041118__7423

 

Kontaktujte nás pro další informace, rezervaci nastavení posedu RETÜL BIKE FIT, měření Retül DSD a testovacích sedel e-mailem na obchod@bikeway.cz nebo telefonicky na 606 292 529.