Vážení zákazníci, v pátek 19.8. bude naše prodejna otevřena pouze do 17 hodin.

Poznejte nový Specialized Rockhopper

Specialized Rockhopper - kolo i pro Tebe

Kolo, které má tak dlouhou tradici a prokázalo své schopnosti na trailu, je opravdu těžké znovu objevit. A navíc, aby to nezruinovalo tvůj účet. A proto ve Specialized vyrobili nové lehké, ale odolné horské kolo s velkými schopnostmi a bezkonkurenčními jízdními vlastnostmi, bez ohledu na velikost či model. Jeden Rockhopper s univerzálností a výkonem pro všechny.

Specialized pokračuje v 30leté tradici kola Rockhopper. Rockhopper začíná se slitinovým zeslabovaným rámem, volá po moderních převodech, prvotřídní výbavě a univerzální geometrii. A zde to nekončí – inovativní systém velikostí a zakázkový tuning vidlic přidává velký výkon bez zvýšení cenovky.

Vyzbrojen výkonnými komponenty na všech modelech, je nový Rockhopper vhodný pro každou příležitost. Vzduchová vildice Rockshox, kola a pláště připravené na bezduše, převody 1x – na modelech Expert a Elite – jistě přitáhnou pozornost a spolehlivé kotoučové brzdy a převody Shimano budou vždy v kurzu.

 

 

 

Velikostní tabulka nového Specialized Rockhopper

Rockhopper je nyní k dispozici s různými průměry kol - 29", 27,5" a 26" a odpovídajícími velikostmi rámu:

rockhopper velikostni tabulka

 

 CBaird_3_11_20_S_Rockhopper-1237 copy-squashed (1)
 
 
 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení