Vážení zákazníci,
pro dovolenou informujeme o omezení provozu:
* internetové objednávky přijaté od 28.6. budou vyřizovány až po dovolené, od 11.7.2022.
* kamenná prodejna Bikeway.cz bude zavřena od pátku 1.7. do soboty 9.7. 2022. Otevřeno opět od pondělí 11.7. 2022.
Děkujeme a krásné léto s kolem

Silniční elektrokolo Specialized

Silniční elektrokolo Specialized

Často se řeší různé aspekty elektrokol a obvykle je hmotnost v popředí zájmu - pokud hledáte to nejlehčí a výkonné, zvažte silniční elektrokolo!  Specialized přichází pro modelový rok 2020 se silničním elektrokolem Specialized Turbo Creo SL a gravel verzí Turbo Creo SL EVO.  S hmotností okolo 13,3 kg se jedná o nejlehčí silniční elektrokola ve své třídě. Silniční cyklistika v příjemném balení je tak nyní mnohem blíž i těm, kteří se nezaměřují na výkon a závodění.

Samozřejmostí je středové umístění kompaktního pohonu Specialized SL 1.1, integrovaná baterie s možností přídavné baterie, konektivita a další inovace. 

Díky silničnímu elektrokolu Specialized Turbo Creo SL zmizí z vaší vyjížďky veškerá nepříjemná stoupání. Zbyde vám jen úsměv na rtech. Ve Specialized namíchali koktejl s nízkou hmotností, výkonem, dojezdem a propojitelností, který ve vás probudí zvíře v sedle. Na silnici se modelu Specialized Creo nic nevyrovná. Tohle je budoucnost výkonnostních silničních kol. Jsi to ty, jen rychlejší. To je Specialized Turbo Creo SL 2020.

Silniční a gravel elektrokola Specialized mají:

  • Karbonové rámy, ideální pro muže i ženy
  • Bezkonkurenční lehkou váhu, výkon, dojezd a konektivitu
  • Hmotnost okolo 13,3 kg  - Creo SL je nejlehčí e-kolo ve své třídě
  • Až 130 km dojezd na vnitřní baterii o kapacitě 320 Wh, maximální dojezd až 195 km (při využití přídavné baterie)
  • 2 x Vy - 2 x Vaše síla - lehký motor Specialized SL 1.1 zdvojnásobuje vaše úsilí až o 240 wattů tiché a výkonné asistence

 

 

Pánské nebo dámské silniční elektrokolo?

Na základě mnoha měření ve Specialized ověřili, že je pravděpodobně větší anatomický rozdíl mezi dvěma muži - cyklisty než mezi mužem a ženou. To znamená, že pohlaví samo o sobě neposkytuje dostatek dat pro specializaci rámu. To znamená, že oddělování kol pro muže nebo pro ženy je zastaralé. S těmito poznatky vytvořili ve Specialized geometrii, která padne všem jezdcům - je pohodlná, pohotová a ovládání je jako příjemný sen.

 

Motor Specialized SL 1.1

Elektrokola Specialized Turbo byla představena před sedmi lety a od té doby se bez oddychu Specialized žene za perfektním elektrokolem. Kolem, kde jste to vy, jen rychlejší. A protože neexistoval motor a systém, se kterým byli ve Specialized spokojeni, vyrobili svůj. Byl
navržen v Kalifornii, vyroben ve Švýcarsku (srdci revoluce elektrokol) - nový systém Specialized SL 1.1 představuje ideální motor pro výkonnostní silniční kolo. Má za sebou desetiletí výzkumu, vývoje a testování v praxi a má v sobě perfektní kombinaci výkonu, hmotnosti, velikosti, dojezdu a jízdních vlastností . Dokáže tak dodávat konzistentní výkon v přirozené jezdcově kadenci tak, jak jezdec vyžaduje. 

Ultra lehký a tichý - to je motor Specialized SL 1.1. Váš výkon umí zdvojnásobit a činí tak velmi plynule. Tak plynule, jako by to byly vaše nohy.
Nečekejte žádnou nepřirozenou křivku výkonu nebo škubání motoru. Motor dodá výkon až 240 W a je plně synchronizovaný s vaši kadencí. A pokud chcete jet bez podpory, necítíte žádný odpor ve šlapání.

Bezkonkurenční dojezd -  mozkový trust Specialized ve Švýcarsku je posedlý dojezdem, takže vy si dělat starosti nemusíte. Vezměte si svůj den, kdy jste dojeli nejdál a posuňte to ještě více dopředu. S dojezdem až 195 kilometrů (130 z interní baterie, 65 z externího zdroje )budete celý den zplošťovat kopce a nebudete
hledat, kde se připojit do zásuvky. Interní baterii Creo je možné nabít již za 2 hodiny a 35 minut. Každá jízda a každý jezdce jsou jiní, a proto je k dispozici kalkulátor dojezdu Turbo, který umožní spočítat, jak daleko dojedete.

Pokud se chcete dozvědět více o motoru Specialized, jak jej představují zástupci Specialized, podívejte se zde:

 

Personalizovaný, přizpůsobený výkon díky aplikaci Mission Control

Zůstaňte propojeni, a to i mimo vyšlapané cesty, s naší aplikací Mission Control, která vám umožní plynule vyladit napájení a spravovat baterii. Můžete dokonce sledovat svůj výkon s integrovaným měřičem výkonu, zatímco jednotka Turbo Connect vám poskytuje kontrolu, kterou potřebujete, pokud se zrovna nechcete připojit. 

Aplikace Mission Control má již milióny registrovaných kilometrů. Nabízí totiž intuitivní a jednoduchý způsob, jak odvázat vaše Turbo. Tohle je aplikace pro jízdu, kterou opravdu využijete. Každý ze tří jízdních módů lze nekonečně upravovat, jak z hlediska špičkového výkonu, tak průměrné podpory. Mission Control navíc umí i řídit spotřebu baterie díky funkci Smart Control. Jen ji řeknete, jak daleko nebo dlouho chcete jet a sama zajistí, abyste se na místo dostali bezpečně. S její pomocí lze také nahrávat jízdu a zaslat ji do jiných aplikací (Strava) a díky integrovanému měřiči výkonu lze měřit vydané watty. Jednoduchá propojitelnost je pro Creo SL standardem, ale spojení s Mission Control není povinné. Integrovaný Turbo connect unit v horní rámové trubce je vše, co k ovládání kola potřebujete.

 

Jak se liší silniční a gravel verze elektrokola?

Byl použit revoluční koncept a výkon Specialized Turbo Creo SL - bezkonkurenční lehká váha, výkon, dojezd a konektivita - na jeho základě vytvořili ve Specialized gravel Turbo Creo SL EVO. Připravte se vzít své nejlepší gravelové dny na rychlejší level.

S plášti Specialized 700x38mm Pathfinder Pro se Turbo Creo SL EVO nebojí štěrkových silnic ani při vysokých rychlostech. Dali mu Turbo Creo SL EVO řídítka s 12 stupni rozšíření na koncích, které vám pomohou jet vaši stopu s jistotou, zatímco 50mm teleskopická sedlovka snižuje vaše těžiště, abyste byli v rovnováze v drsných sjezdech.

 

Test gravel elektrokola

Pokud Vás zajímá, jak na gravel elektrokole jezdí Radek Dítě z naší prodejny, podívejte se zde:

 

 

Silniční elektrokolo Specialized Turbo Creo SL

Silniční a gravel elektrokola jsou již dostupná na naší prodejně, samozřejmostí je i testovací elektrokolo na prodejně.

Vyberte si silniční elektrokolo Specialized v prodejně Bikeway.cz, Uhříněves - Specialized Partner Store.

S výběrem kola Vám pomůže provozovatel prodejny Bikeway.cz - Radek Dítě, bývalý závodník nejlepšího českého silničního týmu PSK Whirlpool-Author, jež v roce 2006 celkově vyhrál známý seriál na horských kolech - Kolo pro život a je i vítězem náročností proslulého MTB závodu Rallye Sudety z roku 2005. Právě na základě Radkových zkušeností máme na prodejně značku Specialized.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení