Kolo Specialized Epic 9 Pro 2027 Gloss Carbon / Chaos Glitter Pearl / Chrome
Kód: 90327-1002
Kola perfektně seřízená – na prodejně i při zaslání na adresu a garanční servis zdarma
Související produkty
Detailní popis produktu
Epic 9 představuje 24 let vítězných inovací v XC přetavených do nejrychlejšího závodního kola na světě. Začali jsme u modelu Epic 8, který nastavil světový standard. Pak jsme odstranili všechno; co ho brzdilo. 206 gramů zmizelo, a Epic 9 se tak stal nejlehčím celoodpruženým XC závodním kolem na světě. Potom jsme snížili tření odpružení o 11 % a vyladili kinematiku. Výsledek? Bezkonkurenční efektivita, schopnosti a rychlost na každý watt. Rychlost vzniká jako přirozený výsledek kola, které je tak dokonale sladěné s jezdcem, že o něm ani neví – zůstává pouze plně využitý potenciál jezdce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celoodpružená horská kola |
|---|---|
| Modelová řada: | Specialized EPIC |
| Modelový rok: | 2027 |
| Průměr kol: | 29 |
| ? Barva: | GLOSS CARBON / CHAOS GLITTER PEARL / CHROME |
| Přehazovačka: | SRAM X0 Eagle Transmission |
| Velikost rámu: | S, M, L, XL |
| ? Výška postavy: | 185 - 193 cm, 165 - 178 cm, 178 - 185 cm, 158 - 165 cm |
| Brzda přední: | SRAM Motive Silver, 4-piston caliper, hydraulic disc, 180mm rotor |
| Brzda zadní: | SRAM Motive Silver, 4-piston caliper, hydraulic disc, 160mm rotor |
| Duše: | Specialized TPU inner tube |
| Gripy: | Specialized Trail Grips |
| Kazeta: | SRAM XS 1295, 12 speed, 10-52 |
| Kliky: | SRAM / Quarq XO Eagle Power Meter Crankset, DUB SM:165mm, M-XL:170mm, 34T |
| Kolo přední: | Roval Control SL VI, Hookless carbon, 29mm inner width, tubeless ready, DT Swiss 350 hub, DT Revolution Straight Pull |
| Kolo zadní: | Roval Control SL VI, Hookless carbon, 29mm inner width, tubeless ready, DT Swiss 350 hub, DT Revolution Straight Pull |
| Objímka sedla: | Specialized Alloy 34.9, Steel Bolt |
| Plášť přední: | Specialized Fast Trak, Flex Lite Casing, T5/T7 Compound, 29x2.35 |
| Plášť zadní: | Specialized Air Trak, Flex Lite Casing, T5/T7 Compound, 29x2.35 |
| Představec: | Roval Alloy XC 2-bolt stem, 60mm/70mm |
| Rám: | FACT 11m Carbon, Progressive XC Race Geometry, Rider-First Engineered™, threaded BB, 12x148mm UDH compatible rear dropout, inter |
| Řadící páčky: | SRAM AXS POD Controller |
| Řetěz: | SRAM X0 Eagle Transmission 12-Speed Flattop Chain |
| Řídítka: | Roval Control SL Flat, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 10mm rise, 760mm, 35mm |
| Sedlo: | Specialized Power Expert, Ti Rails, SM: 155mm, M-XL: 143mm |
| Sedlovka: | Bike Yoke Divine SL, SM:100mm, M-XL:125mm travel, 30.9 |
| Středové složení: | SRAM DUB Threaded Wide |
| Swat: | SWAT BOX 2.0 ASSY |
| Tlumič: | RockShox SIDLuxe ULTIMATE Flight Attendant, Ride Dynamics developed 3 position, Solo Air, 190x45mm |
| Vidlice: | RockShox SID ULTIMATE Flight Attendant, Ride Dynamics developed 3 position, Debon Air, 15x110mm, 44mm offset, 120mm Travel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kontaktní údaje k produktu:
EU Importer:
Specialized Europe GmbH
Werkstattgasse 10
6330 Cham
Switzerland
www.specialized.com/contact-us
EU Responsible Entity:
Specialized Europe B.V.
Utrechtseweg 310 - Building B01
6812 AR, Arnhem
The Netherlands
www.specialized.com/contact-us
Manufacturer:
Specialized Bicycle Components, Inc.
15130 Concord Cir, Morgan Hill, CA 95037
United States of America
www.specialized.com/contact-us

Kola a elektrokola Specialized
Specialized je renomovaný americký výrobce jízdních kol, elektrokol, cyklistických komponentů a doplňků. Od svého vzniku v roce 1974, kdy byla značka založena v Kalifornii, se Specialized etabloval jako lídr v oblasti cyklistických inovací. Specializuje se na produkci špičkových cyklistických produktů, které kombinují pokročilou technologii, vynikající výkon a unikátní design, což jí dává výsadní postavení na trhu.
Specialized se pyšní dlouholetou spoluprací s nejlepšími cyklisty na světě, včetně Petera Sagana, který již třikrát získal titul mistra světa v silniční cyklistice na kolech Specialized. Mezi nejznámější modely patří Specialized Epic, Tarmac, Roubaix, Stumpjumper a Rockhopper, které patří mezi legendy cyklistických kol. Pro náročné závodníky i hobby cyklisty jsou k dispozici modely, které splňují i ty nejvyšší nároky na výkon a komfort.
Nejen silniční kola, ale i elektrokola Specialized jsou dnes na špici. Modely jako Turbo Levo, Turbo Creo, Turbo Vado a Turbo Tero poskytují vynikající výkon a komfort pro různé terény. Ať už jde o horská elektrokola, silniční nebo gravel modely, Specialized neustále přichází s novými technologiemi, které zaručují špičkový zážitek z jízdy. Turbo Levo SL, lehká verze elektrokola pro trailové ježdění, nebo Turbo Tero X, celoodpružené elektrokolo, které je ideální pro jízdu v náročném terénu, jsou jen některé z novinek v nabídce.
Kromě samotných kol nabízí Specialized také široký sortiment cyklistických doplňků, které jsou navrženy tak, aby cyklistům poskytovaly maximální komfort a bezpečnost. Mezi oblíbené doplňky patří přilby, tretry, rukavičky, brašničky, košíky na láhve, sedla, pláště, zapletená kola a další.
V Specialized Premium Store v Praze nabízíme širokou nabídku jízdních kol, elektrokol a cyklistických doplňků. Naši odborníci vám rádi poradí s výběrem ideálního kola, elektrokola nebo doplňků přesně podle vašich potřeb. S našimi produkty si můžete být jisti, že máte v rukou nejlepší dostupnou technologii a kvalitu.
Specialized není jen značka – je to filozofie, která se zaměřuje na zajištění vynikajících zážitků z jízdy pro cyklisty všech úrovní. Bez ohledu na to, zda jezdíte pro zábavu, závodíte na profesionální úrovni nebo používáte kolo jako dopravní prostředek, Specialized má pro vás to pravé kolo nebo doplněk. Každý model je navržen tak, aby nabízel maximální komfort, výkon a bezpečnost, což potvrzuje i stále rostoucí komunitu spokojených cyklistů po celém světě.


| Výrobní společnost : | Specialized Bicycle Components, Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 15130 Concord Cir, Morgan Hill, CA 95037 United States of America www.specialized.com/contact-us |
| Zástupce výrobce v EU : | Specialized Europe B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | Utrechtseweg 310 - Building B01, 6812 AR, Arnhem The Netherlands www.specialized.com/contact-us |



