Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1510 hodnocení
5
1410x
4
67x
3
11x
2
10x
1
12x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ - u položek je uvedeno přesné označení výrobce, při velmi podobných položkách má člověk jistotu, že objedná to, co přesně chce
+ - je možné objednat i méně často požadované položky, obchod upozorní, že jsou skladem u výrobce, a přesto termín dodání je velmi rychlý
Na tento obchod jsem objevila náhodou, nakupovala jsem zde poprve a takovýto široký výběr zboží nebyl v žádné kamenné prodejně.
+ -pohodlný nákup z domova
+ -velký výběr zboží
+ -přehledný e-shop
- -o žádných nevím
-určitě doporučuji druhým
+ přehledný obsáhlý výběr produktů
+ slušné ceny
+ Rychlost, cena.
+ Dodávka kol Specialized přímo zákazníkovi bez nutnosti převzít kolo v autorizované prodejně.
- Poněkud delší dodací lhůta.
Doporučuji.
+ rYCHLOST, VÝBĚR
Doporučuji
+ výběr, rychlost
- --
Slušné ceny, obchod bez problémů.
+ Prehlednost, ochota poradit, skvela komunikace, cena, doprava na Ulozenku.
- - netusim
Mohu jen D O P O R U C I T ! ! !
+ Velky vyber
+ Prehledne stranky
+ Mnoho doplnku na kolo
+ Dobry obchod
Dobry obchod velky vyber doplnku na kolo kazdy si vybere co potrebuje. Doporucuji.
+ Perfektni servis, odbornici
- Prodejna je mala na to, kolik sem chodi zakazniku :-)
Nevahejte
+ skvělé ceny
- bohužel neseděla velikost bot a zboží jsem musel vrátit, ale vše naprosto bez problému - vřele obchod doporučuji
+ Rychlost,ochota.
doporučuji!!!
+ Profesionální přístup.
- Nenašel jsem.
Doporučuji.
+ pro mě žádné, kromě ceny za zboží, na které čekám a nemůžu ho užívat
- komunikace čistá nula. nenakupuji prostředničtvím internetu poprvé, ale to je první nákup, který opravdu stál za .....
už nikdy víc. nedoporučuji kvůli komunikaci, zaujala mě cena zboží, kdybych ji našel jinde za pro mě přijatelnou cenu, ihned bych zrušil objednávku a kupoval bych tam
Dobrý den,
velice nás mrzí Vaše nespokojenost.
Zaslali jsme Vám e-mailem informaci o termínu expedice zboží a při expedici byl odeslán e-mail a sms.
Odeslali jsme Vám celkem 3 e-maily a 1 sms.
Hezký den,
Radek Dítě, BIKEWAY
+ Dostatečný sortiment, serióznost, rychlost.
- ---
Doporučuji každému, kdo chce rychle a dobře nakoupit cyklo potřeby.
+ celkem široký sortiment
jako jediní měli zboží podle mých představ doporučil bych sortiment.komunikace
+ přehlednost,super ceny
- nic
S nákupem jsem byl velmi spokojený.Dobře zabaleno.
+ osobní vyzvednutí, platba kartou, cena, rychlost dodání, šíře sortimentu
- nevím o nich
doporučuji
Žadný problém obchod velice doporučuji všem .
