Elektrokola Specialized: ukončení aplikace Mission Control

Ukončení aplikace Mission Control 
 
Zákazníky využívající aplikaci Mission Control pro ovládání svých elektrokol Specialized si dovolujeme informovat, že dne 31. ledna 2024 skončí podpora aplikace Mission Control a bude oficiálně nahrazena aplikací Specialized.

Aplikace Mission Control hrála v oblasti elektrokol Specialized Turbo zásadní roli více než 10 let, od července 2023 však Specialized připravil novou platformu, která umožňuje poskytovat pokročilejší funkce a vlastnosti pro všechny jezdce.
 
Doporučujeme majitelům elektrokol Specialized Turbo stáhnout novou aplikaci Specialized:

 

NOVÁ APLIKACE SPECIALIZED 

Co je nového v aplikaci Specialized pro jezdce Turbo?
 
Aplikace Specialized přináší intuitivní a snadno použitelné rozhraní s pokročilou personalizací a optimalizací výkonu. 
 
 
Zde jsou nejdůležitější funkce:

Zcela přepracovaná funkce Tune (naladění). Umožňuje jezdcům jemně vyladit dodávku výkonu a výkon baterie pro podporu jakéhokoli stylu jízdy.

Pokročilé sledování výkonu a analýza po jízdě. Obsahuje nové interaktivní mapy, grafy a údaje specifické pro turbo, včetně úrovní asistence využívané během jízdy, využití baterie v průběhu času a průměrného využití výkonu motoru.

Automatický zámek systému Turbo (k dispozici u vybraných modelů). Po aktivaci se systém automaticky uzamkne, když je kolo vypnuté, a odemkne, když je jezdec poblíž a zapne jej.

Bezproblémová integrace partnerských aplikací. Po připojení účtů se aktivity synchronizují s aplikacemi Apple Health, Garmin, Wahoo, Strava a Komoot. Uživatelům iOS budou aktivity přispívat k uzavírání denních "kroužků". 

 

Má aplikace Specialized stejné funkce jako Mission Control?
 
Nejoblíbenější funkce aplikace Mission Control jsou k dispozici i v aplikaci Specialized. 
 
Co se stane s daty aplikace Mission Control, když jezdci přejdou na aplikaci Specialized?
 
Všechna data v aplikaci Mission Control, včetně nastavení kola, servisních záznamů a aktivit při jízdě, budou přenesena do aplikace Specialized, když se jezdci přihlásí stejnou e-mailovou adresou, kterou používali v aplikaci Mission Control. Data jsou spjata s účtem, ne s aplikací samotnou. 

Co nabízí aplikace Specialized pro jezdce na analogových kolech?
 
V současné době mohou jezdci na analogových kolech zaznamenávat své jízdy pomocí aplikace Specialized a prohlížet si analýzy a údaje po jízdě. Během několika příštích měsíců budou moci jezdci zaregistrovat své kolo a přiřadit ho k jízdě. Aplikace Specialized je navržena tak, aby poskytovala prvotřídní zážitek všem jezdcům na kolech Specialized; v blízké budoucnosti se chystá mnoho dalších funkcí, které budou jezdcům na analogových kolech ku prospěchu. 
 

Užijte si jízdu na kole s novou aplikací Specialized!