Elektrokola Haibike

Brzdová lanka a bowden XLC BR-X20 sada vč. příslušenství

Kód: 776/2500362500
429 Kč 355 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (expedujeme do 3 dnů)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada brzdové lanko a bowdeny XLC BR-X20

Sada XLC BR-X20 se skládá z bovdenu (Ø 5 mm x 2500 mm), 2 vnitřních lanek (1350/2350 mm) z oceli, 6 vnějších obalů, koncovek příp. obal zarážky, 3 ochranné gumy a 2 vnitřní koncovky vnitřního lanka. Tato sada je vhodná pro oba systémy spojení, přiložená lanka jsou vybaveny na konci příčným šroubem a na druhém konci hrušk.spojem. Nepotřebné spoje je nutné odejmout nožem na kabel, vzniklé konce budou nakonec ve spoji chráněny před rozštěpení koncovkou vnitřního lanka, které je součástí balení.

Lanka Nirosta jsou vyrobeny z nerezové oceli a poskytují zvýšenou odolnost proti korozi a kyselinám. Nerezová ocel je charakterizována velkým množstvím chromu ve slitině. Tento vysoký obsah chromu tvoří ochrannou, nepropustnou vrstvu chromoxidu na vnejší stranĕ lanka.

Bovden: Ø 5 x 2500 mm
Lanko: 1350/2350 mm Niro
Včetně 6 zarážkových objímek, 3 Donuts, 2 koncovky na lanka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

XLC - německá značka cyklo produktů

XLC - kdo jsi, odkud pocházíš a hlavně kde tě můžu najít? Tuto otázku si položíte často, když se podíváte na kola zaparkovaná ve městě nebo si povídáte se svými přáteli o součástkách a příslušenství pro vaše kola. 

Vše začalo v roce 2003 myšlenkou ACCELL GROUP N.V. uvádět na trh vlastní značku XLC pro komponenty pro kola: XLC, eXcellent - excelentní komponenty pro kola.  XLC byl původně používán jako základní vybavení pro kola a elektrokola Haibike a Winora. Řídítka, představce a sedlovky byly nejčastěji namontovanými částmi.

Od roku 2005 byla značka XLC poprvé distribuována prostřednictvím skupiny Winora - dceřiné společnosti skupiny ACCELL - prostřednictvím prodejců jízdních kol v Německu a Rakousku. Do distribuční oblasti však byly rychle zahrnuty i další země v Evropě, například Francie, Španělsko, Nizozemsko a Itálie. Dnes je XLC mezinárodně aktivní značkou a je k dispozici ve více než 40 zemích prostřednictvím vybraných prodejců jízdních kol. Portfolio značky XLC zahrnuje díly, oblečení a doplňky.

Cyklistika není jen sport, je to myšlení. XLC není jen značka, je to životní styl. Téměř ve všech oblastech cyklistiky jako sportu najdete vše, co potřebujete v XLC, abyste byli na svém kole sportovní, bezpeční a bezstarostní. XLC neustále rozšiřuje osvědčenou řadu další o inovativní, vysoce kvalitní cyklistické produkty.

Výrobky XLC jsou důkladně testovány; certifikace podle mezinárodních standardů je standardní postup a XLC vždy poskytuje vynikající poměr ceny a výkonu. 

Mottem XLC je zábava a výkon. Ať už mluvíte o dobrodružství v lese, vzrušení z rychlosti na vašem silničním kole nebo jednoduše kvalitní čas s dětmi projíždějícími městským parkem. Ať už je vaše představa jakákoli, je vizí a cílem XLC, abyste vždy našli ty správné části a příslušenství kol na XLC. Protože se XLC zaměřuje na přání a potřeby celé cyklistické komunity!