Vážení zákazníci,
pro dovolenou informujeme o omezení provozu:
* internetové objednávky přijaté od 28.6. budou vyřizovány až po dovolené, od 11.7.2022.
* kamenná prodejna Bikeway.cz bude zavřena od pátku 1.7. do soboty 9.7. 2022. Otevřeno opět od pondělí 11.7. 2022.
Děkujeme a krásné léto s kolem

Návody k elektrokolům

Zde naleznete návody a tipy pro používání elektrokol Specialized. Jakékoli informace upřesníme také v naší prodejně elektrokol Specialized Bikeway.cz v pražské Uhříněvsi.


Návody a doporučení pro elektrokola Specialized

Aplikace Specialized Mission Control

V uživatelské příručce naleznete informace, jak naladit, ovládat a diagnostikovat Vaše elektrokolo Specialized Turbo. Aplikace Specialized Mission Control je kompatibilní se všemi elektrokoly Specialized Turbo Levo, Turbo Levo SL, Kenevo, Creo SL, Vado, Como. Návod pro aplikaci Mission Control zobrazíte kliknutím na odkaz níže:

Specialized Mission Control - návod pro aplikaci

 

Průvodce pro čištění a údržbu elektrokola Specialized Turbo

Průvodce obsahuje tipy výrobce elektrokol Specialized Turbo, jak pečovat o elektrokolo a zajistit tak jeho dlouhodobě bezvadné fungování. Brožura poskytuje i důležité informace pro mytí Vašeho elektrokola Specialized Turbo, abyste se vyhnuli riziku poškození nebo poničení elektronického systému kola.

Průvodce údržbou elektrokol Specialized Turbo

 

Péče o baterii elektrokola Specialized Turbo a její skladování

Správná péče a skladování baterie elektrokola předchází problémům, zajišťuje nejlepší zážitky z jízdy a prodlužuje životnosti baterie. V dokumentu níže naleznete doporučení výrobce elektrokol Specialized.

Péče a skladování baterie elektrokol Specialized Turbo

 

Rychlý návod pro elektrokola Specialized Turbo Levo a Kenevo

S pomocí tohoto krátkého průvodce se chceme ujistit, že ze svého nového elektrokola Specialized budete mít co nejlepší zážitky. Dozvíte se informace k nastavení pružení, doporučenému tlaku v pláštích, informace k motoru a baterii a tipy pro jízdu na elektrokolech Specialized Turbo Levo a Kenevo.

Rychlý start pro elektrokola Specialized Turbo Levo a Kenevo 

 

Rychlý návod pro elektrokola Specialized Turbo Creo SL

S pomocí tohoto krátkého průvodce se chceme ujistit, že ze svého nového elektrokola Specialized budete mít co nejlepší zážitky. Dozvíte se informace k externí přídavné baterii, doporučenému tlaku v pláštích, informace k motoru a baterii a tipy pro jízdu na elektrokolech Specialized Turbo Creo SL.

Rychlý start pro elektrokola Specialized Turbo Creo SL

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení