1 položek celkem

Cena

3600036001
13600036001

Značky

Modelová řada

Modelový rok

Průměr kol

Typ kola

Velikost rámu

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Gravel kolo Specialized Diverge E5 2022 Gloss Cast Battleship Silver Dust Chrome Wild
36 000 Kč

Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty, daleko od automobilů a davů, nebo se postavit na start tvého oblíbeného gravel závodu, žádné kolo to neumožňuje lépe než nový...

95422-7058

Rychlost, ovládání a jistota v jakémkoli terénu dělá z kola Diverge nejschopnější gravel kolo, jaké kdy ve Specialized vyrobili. Přechod z rozbitých silniček do drsného trailu je neskutečně pohodlný. Nic ti nepomůže rychleji uniknout než Specialized Diverge.

Daleko od stejných rutinních jízd a stejných rušných silnic, jezdci vzývají limity jako nikdy předtím. Gravel Diverge chce více - větší rychlost, větší vzdálenost, větší výzvu.

FUTURE SHOCK 2.0 Nastavitelný, hydraulicky tlumený zdvih Future Shock 2.0 ti poskytuje kontrolu, a přitom cíleně chrání tvoje ruce, paže a ramena před bolestí.

 
TLUSTŠÍ JE ZÁBAVNĚJŠÍ

Chceš zvýšit potenciál kola? Dej mu prostor pro široký plášť - 47mm u kol 700c a 2,1''u kol 650b. Šílené, my víme, ale počkej, až se budeš řítit dolů s takovým množstvím gumy. 

VŠECHNO, CO POTŘEBUJEŠ, PŘESNĚ TAM, KDE TO POTŘEBUJEŠ.

Vnitřní prostor SWAT u kola Diverge přemístí všechno z tvých kapes dovnitř, nízko do rámu, čímž se zlepší ovládání a budeš se cítit výrazně pohodlněji. Jdi do toho a vlož balíček s první pomocí nebo přibal cokoli, když se rozhodneš vypadnout dál do neznáma. Vložky SWAT udržují vše suché a uspořádané.