Sedlo FIZIK VENTO ARGO R1 ADAPTIVE

Kód: A00086467_1_1
6 479 Kč 5 355 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

Velikost: 140 mm (70F1D00A0P002)
VYPRODÁNO - nedostupný produkt | A00086467_1_1
6 479 Kč
5 355 Kč bez DPH
Velikost: 150 mm (70F2D00A0P002)
VYPRODÁNO - nedostupný produkt | A00086468_1_1
6 479 Kč
5 355 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pokročilé sedlo na kolo s 3D tiskem s všestranným designem s krátkým nosem a lehkým karbonovým systémem kolejnic, který upřednostňuje pohodlí, citlivost a stabilitu napříč různými typy těla a jízdními pozicemi.

Fizik Adaptive 3D-printed polstrování se konečně rozšiřuje do rodiny Argo a vytváří perfektní kombinaci pro ty, kteří chtějí výjimečné a dlouhotrvající pohodlí na všestranné platformě, která poskytuje stabilitu i rovnováhu.

3D TIŠTĚNÉ POLSTROVÁNÍ

Evoluce digitálního 3D tisku nám umožnila vyvinout nové sedlo bez omezení nebo omezení kladených tradičními výrobními metodami a materiály. Adaptivní polstrování sedla je vytvořeno společností Carbon pomocí jejich revoluční technologie Digital Light Synthesis. DLS je aditivní výrobní proces, který využívá digitální projekci ultrafialového světla, optiku propustnou pro kyslík a programovatelné tekuté pryskyřice k výrobě dílů s vynikajícími mechanickými vlastnostmi, rozlišením a povrchovou úpravou.

Pomocí uhlíkové technologie mají biomechanici a inženýři bezprecedentní možnost: navrhnout a vyrobit více funkčních zón v sedle a každou z nich samostatně vyladit pro specifické mechanické vlastnosti. Každá z těchto klíčových funkčních zón je navržena pro výrazné odpružení a mechanickou odezvu, které jsou progresivně a hladce spojeny do stejné výplně. Výsledek? 60% snížení špičkového tlaku díky zlepšenému rozložení hmotnosti pro větší pohodlí po celé ploše sedla.

ARGO PRO VŠECHNY SILNICE

Náš nejuniverzálnější tvar sedla Argo je jako doma na různých typech kol a povrchů. Ať už se pohybujete na hladkém asfaltu nebo se pohybujete v technickém terénu, Argo je navrženo tak, aby pomáhalo jezdcům najít lepší držení těla a stavělo je do více zasazené pozice pro větší stabilitu a lepší rozložení hmotnosti. Kratší design se sklopeným nosem navíc poskytuje vynikající podporu při zaujímání silné, aerodynamické polohy šlapání.

DLOUHOTRVAJÍCÍ VÝKON

Sedlo se velmi snadno čistí. I s tím nejšpinavějším silničním bahnem, štěrkovým prachem nebo stezkovým sprejem je vše, co musíte udělat, jednoduše opláchnout vodou. Co se dostane dovnitř, vyjde ven. Prošli jsme nejpřísnějšími testy, které simulovaly zrychlené povětrnostní vlivy, UV stárnutí a odolnost proti opotřebení podle přísných protokolů.

Adaptivní: Technologie 3D tisku Carbon® Digital Light Synthesis™, která nabízí bezproblémově navržené zónové odpružení
Argo: všestranné sedlo s krátkým nosem, které podporuje stabilitu a zmírňuje tlak na měkké tkáně
R1: Kombinace jízdního kompatibilního, karbonem vyztuženého nylonového pláště a vysoce tuhé karbonové kolejnice


SPECIFIKACE

VENTO ARGO R1 140 - ADAPTIVNÍ

Délka: 265 mm
Šířka: 140 mm
Výška při šířce 75 mm: 45,5 mm
Délka od nosu do 75 mm šířka: 114 mm
Hmotnost: 190 g
Kolejnice: 7x9 mm


VENTO ARGO R1 150 - ADAPTIVNÍ

Délka: 265 mm
Šířka: 150 mm
Výška při šířce 75 mm: 45,5 mm
Délka od nosu do 75 mm šířka: 114 mm
Hmotnost: 196 g
Kolejnice: 7x9 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: MTB a silniční sedla
Platforma: VENTO ARGO ADAPTIVE
Ližiny: R1 - Carbon
Šířka: 140 mm
Typ: R1 - Carbon rails

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: