Servis

Cykloservis BIKEWAY

V BIKEWAY zajišťujeme kompletní servis jízdních kol a elektrokol. Se servisem kol máme dlouholeté zkušenosti - servis zaštiťuje Radek Dítě, do roku 2008 závodník MTB teamu České spořitelny.

Před zahájením oprav vždy kolo prohlédneme a doporučíme úkony potřebné k tomu, aby Vaše kolo znovu bezvadně fungovalo. V profesionálně vybavené dílně servisujeme kromě jízdních kol i elektrokola - disponujeme diagnostikou motoru Bosch a Specialized.

Od února do srpna přijímáme na servis pouze kola a elektrokola zakoupená v prodejně Bikeway, prosíme o objednání e-mailem (obchod@bikeway.cz) nebo přes on-line systém.

 

On-line objednávka servisu

Na servis se prosím v případě zájmu objednejte on-line v rezervačním systému:

 • Vyberte ze seznamu servisní úkon, který potřebujete
  • Uvedena je cena v Kč včetně DPH za servisní práce; materiál (komponenty, doplňky nutné vyměnit) není obsažen v ceně servisu.
 • Zvolte termín pro přivezení kola do servisu  
  • Kolo prosím přivezte do servisu v den, který si rezervujete a to kdykoli během provozní doby: Po,St,Čt,Pá: 10-18hod, Út: 10-16 hod.
  • Při přijetí kola do servisu je s technikem sepsána zakázka - je potvrzen rozsah servisních úkonů
 • Vyplňte základní kontaktní údaje a dokončete rezervaci 
  • U kontaktních údajů je i prostor pro Vaši zprávu ohledně servisu, kterou nám můžete spolu s rezervací zaslat
  • Rezervaci potvrdíme e-mailem a den před termínem opět obdržíte e-mail s připomenutím rezervace.

Obvyklá doba pro dokončení servisní zakázky jsou dva pracovní dny od přijetí do servisu. 

Ceník cykloservisu Bikeway.cz

 

Základní servis - 1 400 Kč

Kontrola celkového stavu kola a konzultace se zákazníkem. Základní seřízení brzd, přehazovačky a přesmykače. Změření stavu a mazání řetězu. Dofouknutí kol na správný tlak.

 

Standardní servis - 2 200 Kč

Kontrola celkového stavu kola a konzultace se zákazníkem. Základní seřízení brzd, přehazovačky a přesmykače. V případě potřeby výměna brzd. špalků nebo destiček. Seřízení hlavového složení. Změření stavu, mazání a případná výměna řetězu. Dofouknutí kol na správný tlak. Kontrola a dotažení šroubů. Výměna lanka a bovdenů. Vycentrování kol a dotažení výpletů. Nastavení odpružené vidlice a tlumiče.
 
 

Roční servis - 4 300 Kč

Kontrola celkového stavu kola a konzultace se zákazníkem. Základní seřízení brzd, přehazovačky a přesmykače. V případě potřeby výměna brzd. špalků nebo destiček. Seřízení, vyčištění, promazání hlavového složení. Seřízení, vyčištění, promazání středového složení. Seřízení, vyčištění, promazání nábojů kol. Vyčištění kazety. Změření stavu, mazání a případná výměna řetězu. Dofouknutí kol na správný tlak. Kontrola a dotažení šroubů. Vyčištění a promazání sedlové trubky. Výměna lanka a bovdenů. Vycentrování kol a dotažení výpletů. Nastavení odpružené vidlice a tlumiče. Umytí kola.
 
 

Garanční prohlídka kola (kolo zakoupené v Bikeway.cz) - zdarma

První kontrola a doladění kola po ujetí prvních 150 až 200 km nebo do 90 dnů od zakoupení, podle toho, co nastane dříve. Garanční prohlídka je zaznamenána do záručního listu kola. Jízdní kola a elektrokola zakoupená v prodejně BIKEWAY mají první garanční prohlídku po předložení záručního listu ZDARMA.
 

Garanční prohlídka kola (kolo zakoupené v jiné prodejně) - 1 200 Kč

První kontrola a doladění kola po ujetí prvních 150 až 200 km nebo do 90 dnů od zakoupení, podle toho, co nastane dříve. Garanční prohlídka je zaznamenána do záručního listu kola. Garanční prohlídka je hrazená služba pro kola a elektrokola, která nebyla zakoupená v Bikeway.cz.
 
 

Sestavení nového kola z krabice - 1 600 Kč

Kolo z jiného e-shopu přišlo nesestavené v krabici. Kolo bude u nás kompletně sestaveno a seřízeno, provedeme celkovou kontrolu, včetně testovací jízdy naším mechanikem.  Předáme jej připravené k jízdě. 
 
 

Diagnostika elektrokola - systém Bosch / Specialized - 900 Kč

Diagnostika a aktualizace systému Bosch nebo Specialized na nejnovější software. Elektrokola zakoupená v naší prodejně mají službu první 2 roky zdarma.
 
 

Individuální servis kola - 1 200 Kč / hod

Objednávka na jiný servisní úkon, než je uveden v naší servisní nabídce. Hodinová sazba ostatních servisních prací je 1200,-Kč za hodinu. Při převzetí kola do servisu sdělíme předpokládanou cenu podle časové náročnosti úkonu. Účtovací jednotka 10 minut = 200 Kč.

 

 

Informace k cykloservisu:

Od února do srpna přijímáme na servis pouze předem objednané zakázky, z kapacitních důvodů.

Obvyklá doba pro dokončení servisní zakázky jsou dva pracovní dny od přijetí do servisu. 

Kola na servis přijímáme čistá, v opačném případě provedeme a naúčtujeme mytí/čištění dle vynaloženého času.

Neprovádíme servisní úkony na elektrických koloběžkách.

Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Veškeré ceny jsou orientační a jsou uvedeny jen za práci bez materiálu.