Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1510 hodnocení
5
1410x
4
67x
3
11x
2
10x
1
12x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Potrebovala jsem jeste jednu nahradni soucastku, kterou jsem v obchode nenasla, pripsala jsem do poznamky k objednavce, co jeste potrebuji a obchod sam zbozi sehnal a pridal k me objednavce. Super, nemusela jsem platit navic postovne za prkotinu, kterou bych jinak musela objednavat jinde.
S nákupem v tomoto obchodě jsem byl nesmírně spokojený. Jednak jsem se nejprve telefonicky informoval o mém vyhlédnutém kole a dále se domlouval ohledně doplňků ke kolu, které jsem chtěl mít na kole i připevněné. S prodavačem (majitelem?) jsem se nejen domluvil, ale smluvené bylo i splněno. Zboží bylo perfektně zabaleno, přišlo nepoškozené a ve velmi rozumné době po objednání, neboť kolo se jistě muselo na přepravu nachystat. Na dobu odeslání jsem byl upozorněm e-mailem. Velká spokojenost. Za takové jednání musím tento obchod vřele doporučit každému.
+ dobrá komunikace
dobrá předběžná komunikace a rychlé vyřízení
+ Siroky sortiment, maximalni ochota a skvely pristup k zakaznikum
- zadne
Od té doby, co jsem zde byl poprvé, už by mě vůbec nenapadlo, abych nakupoval někde jinde
+ Obchod je zároveň 'kamenný' (čili mohu tam osobně či telefonicky konzultovat) a zároveň eshop, pokud již dostatečně vím, co chci.
- ne
Maximální spokojenost.
+ všechny
+ nídka obchodu
SUPERNÍ OBCHOD-VŠEM DOPORUČUJI
+ Perfektní přístup a znalost vše kolem kol.
+ Rychlé jednání.
Bez chyby.
+ 1
- nic
1
+ dobré ceny
+ široký sortiment, byť hodně zboží skladem u dodavatele (je to však u zboží uvedeno, takže se tím musí počítat)
+ Cena a rychlost
Doporucuji
Detska sedacka dorazila, ale uz ji nekdo zkousel, jelikoz nebyla zabalena original od vyrobce. Nicmene nebyla poskozena ani poskrabana, takze ok. Jen me o teto skutecnosti nikdo neinformoval.
+ Uhrineves! :-)
+ Mám ho blízko od domu, navíc komunikují emailem a na vše mi dokázali odpovědět a vyhovět mi.
- Nepřehledný filtr zboží (dlouho se načítá a občas se sám resetuje).
Kvalitní odborný servis i s montáží příslušenství za rozumné ceny.
+ Možnost osobního odběru.
+ Lepší ceny oproti konkurenci.
Obchod doporučuji.
+ Příjemné jednání, mám obchod při cestě.
Fajn ceny, příjemné nakupování.
+ Zboží bylo levnější,než v jiných e-shopech.
- Trvalo dlouho,než jste vyexpedovali zboží dopravci.
Vcelku jsem spokojený.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi.
Pouze si dovolím upřesnit, že jste objednával 20.2.2017 ve 12:10 zboží označené "skladem u dodavatele", a expedice proběhla dne 22.2.2017.
Děkuji a pěkný den,
Radek Dítě, BIKEWAY
+ Velké množství nabídek.
+ Tento obchod jako jediný měl to co jsem sháněla.
- Žádné
Velká nabídka. Rychlé jednání. Ano doporučila bych tento obchod i ostatním. Prodej proběhl rychle a bez problémů.
