Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1510 hodnocení
5
1410x
4
67x
3
11x
2
10x
1
12x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ sortiment zboží, kvalita komunikace, ochotný personál
- -
rozmanitý sortiment kvalitního zboží, ochota, vstřícnost, dobré ceny
+ rychlé dodání objednaného zboží
+ poradenství při výběru zboží
+ zdarma mi přemontovali kazetu na počkání
+ .
- .
.
+ Velký výběr. Rychlé dodání.
+ velký výběr a přehled zboží
+ nakupoval jsem na doporučení kamaráda který byl velice spokojen
- zápor snad jen v delším dodání zboží ale to není asi vina obchodu
super výběr zboží,příznivé ceny,výborná komunikace a informovanost Všem vřele doporučuji je to jeden z mála obchodů kde jsou solidní a poctivý.
dobrý obhod
Úplně perfektní.
Doba dodání se díky vánocům prodloužila, pošta prostě nestíhala.
- Nebylo možno platit kartou při převzetí zboží, přestože výdejní místo má platební terminál.
+ rychlost
- nenašel jsem
bezproblémový, rychlý
+ perfektní zboží ,kvalitu výrobků
- vše v pořádku
fajn,bezva,prima
+ vyzvednutí blízko bydliště
Jediný obchod, který vybrané zboží nabízel. Bylo vráceno v zákonné lhůtě, platební vyrovnání proběhlo bez problému.
+ mají to co schci
- nevím...kamenná pobočka je dále
funguje pěkně
+ odborná ochotná obsluha včetně poradenství
Jedinou připomínku mám vzhledem k tomu, že jsem si v obchodě ke kolu navíc objednal přední led světlo, v popisu nebylo zmíněno, avšak v balení nakonec bylo. Tak mám teď 2.Jinak vše OK.
Zboží bylo špatně uskladněné a tím poškozené,vědomě zabalené a odeslané!
Už,nikdy více.
Vážený zákazníku,
objednal jste u nás pláště označené "skladem u dodavatele".
V tomto případě byly pro Vás pláště v cenové hladině 359,-Kč/ks objednané přímo ze skladu výrobce a expedovány do 2 dnů od objednání.
Jednalo se o zcela nové, výrobcem dodané pláště.
Při expedici jsme žádné poškození nezaznamenali.
S žádným problémem po doručení jste nás také nekontaktoval. V opačném případě bychom s Vámi jakékoli nesrovnalosti řešili.
S pozdravem
Radek Dítě | BIKEWAY.CZ
+ komunikacia
+ rýchla odpoveď na maily
+ dodanie tovaru
- nepostrehol som
+ rychle vyřízená objednávka
výborné zboží a kvalitní,určitě doporučuji nakoupit,dobré ceny!
Vše ok.
