Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1510 hodnocení
5
1410x
4
67x
3
11x
2
10x
1
12x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ šel jsem po dostupnosti zboží na skladě
- ve srovnání s ostatními obchody trvalo dlouho, než přišlo potvrzení objednávky.
+ pohodlí objednávky zdomova
- nevím
k objednanému výrobku jsme dostali dáreček
+ zasílá na uloženku
+ nízké ceny
+ Široký výběr zboží za příznivé ceny.
- nevím
Levný, rychlý, bezproblémový
+ -
- -
-
+ Široký sortiment
- Nema
Dobry kvalitní obvhod
+ - dobrá cena
+ - zboží, které jsem hledal
- - nedodržel slíbený den odeslání zásilky
obchod doporučuji všem
Pomohou vybrat zboží, které by mohlo být pro zákazníka nejlépe vyhovující a poradí při výběru podle ceny i kvality. doporučuji zde nakupovat.
+ Rychlost dodání, dobrá komunikace, dobré ceny...
Vše proběhlo naprosto bez problémů...
+ moznost osobniho odberu
Internetove ceny a moznost vyzvednuti na prodejne. Personal ma prehled v oboru, je ochoten poradit nejlepsi vyrobek ve zvolene cenove kategorii
- nejsou
+ Snad jen to, že se neplatí dovoz na adresu bydliště.
+ Protože produkt jsem jinde nenašla.
- Neodpovídající odběrní adresy.
Jinde zboží není. Operátorka obchodu sice zavolala,že výdejní adresa uvedená na webu je neplatná a jestli by mi nevadilo jiné výdejní místo.Řekla jsem, že ne a dotázala jsem se, kdy tam zboží bude. Odpověď:"Zítra." Fajn. Jenže zítra mi přišel mail, že to bude až pozítří.Obrátila jsem se na ulož to, kde mi sdělili,že jim obchod zboží dodal teprve 2.den po telefonátu. To už jsem se naštvala,protože to vzdálenější místo odběru mě stálo ještě peníze za dopravu navíc.
Dobrý den,
mrzí nás vzniklé komplikace a znovu se Vám omlouváme za jednodenní zpoždění expedice.
Vše jsme se Vám snažili podrobně vysvětlit v předchozí e-mailové komunikaci, je nám líto, že neúspěšně.
Pěkný den
Radek Dítě, Bikeway
+ dobré ceny, ochotný personál
doporučuji všem
+ široký sortiment
+ možnost doručení na Uloženku
+ kvalitní komunikace
+ výhodnější ceny než konkurence
+ kvalitní a jiné značky produktů
+ lze vyzvednout osobně v Praze
příjemné nakupování, zajímavý výběr, skvělý poměr "cena-výkon", ochotný personál
+ Přehlednost stránek
+ Přijatelné ceny
+ nabidka slusna,dobre ceny
- nabizite to lepsi,ale doslo mi za tu cenu to horsi.Byly to plaste na kolo s reflexnim prouzkem a prisly bez nej!
nabidku doporucuji,ale prijde zajic v pytli.
Vážený pane,
v našem e-shopu jste zakoupil POUZE NÁVLEKY NA TRETRY - jedná se o Vaši jedinou objednávku u nás.
Popsaná zkušenost se špatně dodanými plášti se v žádném případě nevztahuje na náš obchod.
S pozdravem
Radek Dítě, Bikeway
+ Rychlost, spolehlivost, při telefonickém dotazu profesionální odpověď.
Syn si již vybíral zboží na kolo a doplňky v tomto obchodě a proběhlo vše bez problémů. Zboží mají dostatek v šíři sortimentu na téměř všechna kola.
+ Slušná cena
Celkem dobrý, ale krabice přišla poškozena. Balit dva pláště do krabice o šířce asi 25 cm je trochu nepraktické.
+ Přehlednost
+ Popis zboží
+ Volba barevných komponentů.
- Už tak široká nabídka mohla být širsí :), ale v kamenném obchodě nemají ani polovinu.Něco jsem objednával jinde.T
O.K. Heurekapoint cena dopravy rozhodně jako plus
