Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1510 hodnocení
5
1410x
4
67x
3
11x
2
10x
1
12x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ pošta pomocí uloženky
Přehledný web s cyklopomůckami, komunikace výborná
+ super přístup pana majitele, nejlepší cena výrobku, který jsem si objednala, Praha-možnost osobního odběru, což preferuji, abych zboží viděla na místě, vyzkoušela
- N/A
první zkušenost, ale mohu doporučit
+ kvalitní zboží
- nevím
kvalita zboží, rychlost expedice, podání informace o zboží v e-shopu
+ vse v poho
- nemá
ja jsem byl spokojený takze doporucuju
Již při předchozím nákupu jsme byli velmi spokojeni.
Seriozní jednání.
Mohu jen doporučit.
+ odesílá na Uloženku
- -
na pohodu obchod
+ Komunikace
+ Ochotnost najit reseni
Objednal jsem dva kusy jednoho plaste. Hned druhy den se mi omluvili a navrhli termin dodani od dodavatele. Oba plaste mi prisli asi za tyden. Vse vyresili rychle a bez potizi. Doprucuji.
+ Rychlost dodání, dobré ceny
+ přehlednost, výběr, perfektní komunikace
- rozšířit sortiment zboží
jsem velmi spokojen s nákupem a budu dále nakupovat
+ Velice rychlý nákup.
+ Možnost levnější dopravy přes heureku point.
Bez problémů. Doporučuji.
S nákupem jsem byl spokojen,zboží dorazilo v pořádku,při objednávce jsem se spletl a zboží mi bylo po tel.domluvě bez problémů vyměněné.Doporučuji
+ Perfektní nabídka zboží pro běžné i náročné kolaře.
+ Obchod patří k cenově výhodným.
+ Krátká doba připravenosti zboží k převzetí.
Při všech dosavadních nákupech jsem byl maximálně spokojen. Přístup prodejce k zákazníkovi je příkladný, z poskytnutých rad je znát zkušenost a profesionalita. Tento obchod mohu všem kolařům vřele doporučit.
+ poměrně rychle vyřízená objednávka
+ poměrně dobrá dostupnost místa firmy
+ ochotná obsluha
Důvodem nákupu byla cena zboží, které jsem požadoval
+ pohodlnej nákup
dobré zboží DOPORUČUJI
+ obchod nabízel sedlo, které jsem hledala ještě ve slevě.
+ velký výběr, dobrá cena
- chybí technické vědomosti o produktech
vstřícní, dobrý obchod, doporučuji
+ Nízké ceny a dobré recenze..
+ Mají to co potřebuji.
+ Nízké ceny.
- Rychlost dodání.
Nějak jsem nepřemýšlel kde budu nakupovat , prostě jsem si našel to co se mi líbí a to jsem si objednal. Určitě až zase něco budu potřebovat tak se nejprve kouknu tam. Určitě bych tento obchod doporučil , protože tam mají snad vše ve svém oboru za dobré ceny .. :D Já fakt nevím co sem psát.
+ dobré ceny
+ ochota a seriozni jednání
velmi dobrý obchod
+ ochotu, výbornou znalost oboru, slušné ceny
výborná prodejna jízdních kol a cyklistického vybavení
+ Dobré ceny
+ výběr zboží
S obchodem jsem spokojen, v budoucnu seurčitě nebudu bát nakoupit v tomto eshopu.
