Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1510 hodnocení
5
1410x
4
67x
3
11x
2
10x
1
12x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Dostupnost, možnost osobního vyzvednutí si objednaného zboží, kvalita zboží
- Přestože jsou webové stránky obchodu vybaveny komunikačním kanálem, který "vyskočí" vždy při otevření stránek, obchod na takto kladené dotazy neodpovídá, a to ani mailem. Snad technická chyba nebo nezájem o tento druh komunikace?
V tomto obchodě jsem již nakoupil několikrát, ne vždy na objednávku přes e-shop, ale rychlost dodání, cena i dostupnost jsou hlavní přednosti. Slabinu vidím ve špatné komunikaci, snad přes telefon je lepší?
+ dobrá cena, rychlá dodávka
+ rychlost
- nevím o žádných
rychlost, dobrá komunikace, kvalita
V obchodě jsem si nechal opravovat kolo - centrování + oprava brzd + utažení špicí.... Po převzetí kola po opravě jsem měl dojem, že něco není v pořádku s přehazovačkou - poslední kolečko přeskakovalo. Při předávání do servisu jsem tento problém neměl a kdybych měl, rozhodně bych si ho neváhal dát na seznam potřebných oprav... Volal jsem tedy do prodejny, abych se domluvil na dalším postupu. Místo toho, jsem se dozvěděl, že obviňuji opraváře z nedbalé práce a že tohle se nemohlo stát z jejich strany. Tohle je přístup profesionála? Ta paní, co byla u telefonu a hystericky řešila danou věc, tomu nejspíš vůbec nerozumí a kazí image obchodu. Dosud jsem se nesetkal s takovým přístupem a velmi mě zarazil vzhledem k tomu, že již několikrát jsem si v daném obchodě něco pořídil, či nechal na kole opravit... Proto jsem raději, místo dohadování se o 100kč za seřízení zvolil konkurenci a tam mi potvrdili, že přehazovačka je rozštelovaná.
Dobrý den,
děkujeme za zprávu, přestože je tento prostor určen k hodnocení nákupu zboží prostřednictvím e-shopu Bikeway, nikoliv dojmům z poskytovaných služeb servisu.
Učinil jste u nás objednávku zboží a tu posléze zrušil.
Váš telefonát jsme přijali cca po 14 dnech od centrování kola. Kolo jsme Vám předávali v naprostém pořádku. V telefonátu jste požadoval okamžitou opravu údajně námi rozštelované přehazovačky.
K problému s přehazovačkou mohlo dojít kdykoliv v mezidobí, Vy jste trval na tom, že problém vznikl u nás.
Vzhledem k vytížení servisu nebylo možné v daný okamžik kolo přijmout, nabídli jsme Vám nejbližší možný termín.
Také došlo k dohodě, že nás navštívíte a věc budeme řešit.
S pozdravem
Radek Dítě, BIKEWAY
+ blízká dostupnost - možnost osobního odběru
profi přístup
+ přehledný popis zboží
+ rychlost dodání
+ RYCHLOST, BEZPROBLÉMOVOST
- NEVÍM
OK
+ cyklistické potřeby
tento obchod měl zboží které jsem potřeboval obchod doporučuji
+ výborné ceny
+ dobrý výběr
+ Je poblíž Říčan,kde bydlím
- nezjistil jsem
Dostal jsem co jsem chtěl.
+ Možnost osobního vyzvednutí.
Přehledný obchod, příjemné ceny
+ rychlost, jednoduchost nákupu i platby
- nevím
dobrý obchod, spolehlivý
+ Obchod má svojí značku ;)
- Umístění , chybí stojan na kola před obchodem
Bezproblémový, skvělé ceny ,ochota prodejců..
+ ..zboží, které jinde nemají
doporučuji
+ Zboží mně dovezl osobně majitel.
- žádné
Celková spokojenost.
Dobrý přístup k zákazníkovi,rozhodně doporučuji.
+ Nalezl jsem zboží dle svých představ, zboží se nanacházelo v sortimentu jiných internetových obchodů
dobrá i telefonická komunikace, vstřícnost , plně spokojen s jednáním i se zbožím
Potřeboval jsem poradit ohledně nářadí (stahovák) a paní co byla má info lince jen řekla,že neví a neumí poradit.Přitom ten stahovák mají v nabídce.V tomto případě jsem zvolil jiný profesionální e-shop,kde rada byla rychlá po telefonu a tím pádem jsem nakoupil tam.Pokud chcete profi radu ohledně nářadí na opravu kol, tak kupujte jinde.Já nebyl spokojen.
Dobrý den,
objednával jste u nás pláště, které byly připraveny následující pracovní den od objednání.
Pláště jste si převzal také osobně na prodejně, kde bylo možné cokoliv zkonzultovat.
Rovněž jste u nás učinil v minulosti několik objednávek, kdy jsme Vám např. dodávali zboží, které nebylo v nabídce e-shopu atd., týkalo se to právě nářadí na opravu kol, po telefonické dohodě s Vámi, kdy jsme Vám vždy vyšli vstříc.
Příčině Vašeho negativního komentáře tedy přesně nerozumím, ale představuje pro nás určitě ponaučení.
S pozdravem
Radek Dítě, BIKEWAY
+ cena
super cena,rychle dodani a v neposledni rade vstricne jednani ze strany majitele pri vymebe zbozi :-).diky
