Elektrokola Haibike

Blatníky na kolo XLC MG-C08 Mudguard sada

Kód: 776/2502503200
369 Kč 305 Kč bez DPH
SKLADEM v prodejně BIKEWAY (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přední blatník pod rám a zadní blatník na sedlovku

  • na kola o velikosti 26" a 28"

Elegantní blatníková sada MG-C08 je speciálně koncipovaná pro městská, silniční a trekingová kola. Zadní blatník se montuje přímo na sedlovku (vhodné pro průměr Ø 24-36 mm). Při délce 540mm a šířce 42mm váží Mudguard jen 180g. Díky možnosti nastavení úhlu je vhodný pro většinu rámových geometrií. Blatník předního kola je bez dalších montážních adaptéru montován přímo na spodní rámovou trubku. Při délce 390mm váží blatník  81g.

 

Sada obsahuje:

Přední blatník MG-C06/MG-C07

  • Dirtboard předního kola
  • pro uchycení na spodní rámovou trubku, montáž bez použití nářadí
  • délka 390 mm, hmotnost pouze 81g
  • pro City-, Road-, Trekking jízdní kola

Zadní blatník Mudguard

  • pro upevnění na sedlovku Ø 24 - Ø 36 mm
  • reflexní polepy
  • nastavitelný úhel
  • délka 540 mm, šířka 42 mm, hmotnost 180g
  • pro City-, Road-, Trekking jízdní kola 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady blatníků
Umístění: sada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

XLC - německá značka cyklo produktů

XLC - kdo jsi, odkud pocházíš a hlavně kde tě můžu najít? Tuto otázku si položíte často, když se podíváte na kola zaparkovaná ve městě nebo si povídáte se svými přáteli o součástkách a příslušenství pro vaše kola. 

Vše začalo v roce 2003 myšlenkou ACCELL GROUP N.V. uvádět na trh vlastní značku XLC pro komponenty pro kola: XLC, eXcellent - excelentní komponenty pro kola.  XLC byl původně používán jako základní vybavení pro kola a elektrokola Haibike a Winora. Řídítka, představce a sedlovky byly nejčastěji namontovanými částmi.

Od roku 2005 byla značka XLC poprvé distribuována prostřednictvím skupiny Winora - dceřiné společnosti skupiny ACCELL - prostřednictvím prodejců jízdních kol v Německu a Rakousku. Do distribuční oblasti však byly rychle zahrnuty i další země v Evropě, například Francie, Španělsko, Nizozemsko a Itálie. Dnes je XLC mezinárodně aktivní značkou a je k dispozici ve více než 40 zemích prostřednictvím vybraných prodejců jízdních kol. Portfolio značky XLC zahrnuje díly, oblečení a doplňky.

Cyklistika není jen sport, je to myšlení. XLC není jen značka, je to životní styl. Téměř ve všech oblastech cyklistiky jako sportu najdete vše, co potřebujete v XLC, abyste byli na svém kole sportovní, bezpeční a bezstarostní. XLC neustále rozšiřuje osvědčenou řadu další o inovativní, vysoce kvalitní cyklistické produkty.

Výrobky XLC jsou důkladně testovány; certifikace podle mezinárodních standardů je standardní postup a XLC vždy poskytuje vynikající poměr ceny a výkonu. 

Mottem XLC je zábava a výkon. Ať už mluvíte o dobrodružství v lese, vzrušení z rychlosti na vašem silničním kole nebo jednoduše kvalitní čas s dětmi projíždějícími městským parkem. Ať už je vaše představa jakákoli, je vizí a cílem XLC, abyste vždy našli ty správné části a příslušenství kol na XLC. Protože se XLC zaměřuje na přání a potřeby celé cyklistické komunity!